День людей похилого віку та День ветерана України!

28 вер. 2016

27 вересня 2016 року на базі школи відбулася зустріч ветеранів праці з учнями до Дня людей похилого віку та Дня ветерана України. На святі були присутні: голова Харківської міської організації ветеранів України Касяненко Микола Антонович, голова Ради ветеранів НТУ "ХПІ", професор Христофоров Анатолій Ілліч, голова Ради ветеранів Київського району Сєрик Віктор Михайлович, заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Ліпейко Володимир Вікторович, ветерани праці, представники ветеранських організацій міста, учні та вчителі. Зустріч пройшла в творчій атмосфері, учні дізналися багато нового про відбудову міста Харкова у післявоєнні роки, роботу харківських підприємств та заводів. Крім того, присутні ознайомилися з роботою шкільних музеїв Харківської загальноосвітньої школи № 97 та Харківської спеціалізованої школи № 16. Перед учасниками зустрічі виступили  учні загальноосвітніх навчальних закладів району №№ 62, 100, 133, 158, 172.