Вітаємо учасників ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції довузівської молоді "Гагаринські читання"!

9 квіт. 2012
Вітємо учасників ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції довузівської молоді "Гагаринські читання", які посіли призові місця!

5,6 квітня 2012 року на базі аерокосмічного ліцею "ХАІ" учні 6-10 класів нашої школи брали участь у Міжнародній науково-практичнійї конференції довузівської молоді "Гагаринські читання".
Учень 10-А класу Хромюк Іларіон посів І місце в секції "Гравітація та фундаментальна фізика",
учениця 10-А класу Семенова Дар'я посіла ІІ місце в секції "Екологія і космос. Дистанційний моніторинг Землі",
учениця 6-А класу Бурцева Єлизавета посіла ІІ місце в секції "Космічна тематика у живопису, літературі, театрі, музиці".
Учень 8-А класу Жигальцев Станіслав нагороджений грамотой за активну участь в обговоренні доповідей.
Керівник команди Сологуб Наталія Іванівна, учитель фізики, нагороджена грамотою за активну роботу з обдарованими дітьми та якісну підготовку учнів-учасників конференції.
Молодці!