Громадське обговорення проекту Державного стандарту початкової освіти!

7 серп. 2017
Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти. За інформацією Міносвіти, проектом нового державного стандарту визначено мету та принципи організації освітнього процесу у початковій школі, загальну характеристику змісту навчання, що охоплює перелік освітніх галузей.

Автори проекту Державного стандарту початкової освіти зазначають, що формування знань, умінь, ставлень, які є сутністю компетентнісного підходу, має забезпечити у майбутньому здатність особистості успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади.

<p times="" new="" roman',="" sans-serif;"=""> Водночас для громадського обговорення пропонується проект типових навчальних планів, розроблених на основі зазначеного вище базового навчального плану.

<p times="" new="" roman',="" sans-serif;"=""> Зауваження та пропозиції можна надсилати до 15 серпня 2017 року за електронними адресами: [email protected], [email protected].