Запрошуємо батьків до участі у роботі Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

13 лют. 2018
Запрошуємо батьків до участі у роботі Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Відкрито реєстрацію на заняття за темами: Тема 1. «Коли починати статеве виховання дитини». Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 5 (вул. Свободи, 19/21) о 17.00. Лекційне заняття проводить Ольховська Оксана Анатоліївна, лікар-методист Комунального закладу охорони здоров'я «Обласний центр планування сім'ї та репродукції людини». Тема 2. «Навчання без примусу та сліз», розрахована для батьків, діти яких навчаються у початкових класах. Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 165 (вул. Метробудівників, 7, каб. 11, 2-й поверх) о 17.00.

Відкрито реєстрацію на заняття за темами:

Тема 1. «Коли починати статеве виховання дитини».

Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 5 (вул. Свободи, 19/21) о 17.00.

Заняття відбудеться 22.02.2018 на базі ХЗОШ № 165 (вул. Метробудівників, 7, каб. 11, 2-й поверх) о 17.00.

Заняття проводить Васютенко Вікторія Вячеславівна, учитель вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель.

Для участі у тренінгу просимо до 16.02.2018 (включно) повідомити про своє бажання - надіслати заявку, вказавши своє ПІБ, на адресу електронної пошти: [email protected]. Чекаємо Вас! З повагою,
Голова Районної батьківської ради
Баракат Олеся Олександрівна