Вибір та замовлення підручників для 5 класу!

21 лют. 2018
Педагогічні працівники нашої школи ознайомились з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу. З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі ЗЗСО з переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників із кожного предмета.

Педагогічні працівники нашої школи ознайомились з електронними версіями оригінал-макетів доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5 класу. З 12 по 13 лютого 2018 року вчителі ЗЗСО з переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників із кожного предмета: «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О. М.), «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.), «Математика. 5 клас» (авт. Тарасенкова Н. А., Богатирьова І. М., Бочко О. П., Коломієць О. М., Сердюк З. О.), «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О. Г, Бойко В. М.), «Основи  здоров’я. 5 клас» (авт. Бех І. Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С. В.), «Російська  мова  для  закладів  загальної  середньої  освіти  з  навчанням російською мовою. 5 клас» (авт. Бикова К. І., Давидюк Л. В., Рачко О.Ф., Снітко О. С.), «Інтегрований  курс  «Література»  (російська  та  зарубіжна).  5  клас»  (авт. Бондарева О. Є., Ільїнська Н. І., Бітківська Г. В., Мацапура В. І.).

Підручники з української мови, зі вступу до історії України, інформатики для ЗЗСО з навчанням мовами національних меншин будуть замовлятися після проведення конкурсного відбору проектів підручників  із зазначених предметів.