День відкритих дверей Національного університету цивільного захисту України!

28 лют. 2018

24 лютого 2018 року учні 9-Б класу з класним керівником Євлаховою Г.В. відвідали День відкритих дверей Національного університету цивільного захисту України.  На навчально-спортивному комплексі університету  ознайомились із презентаціями та досягненнями факультетів (оперативно-рятувальних сил, цивільного захисту, пожежна безпека, екологічна безпека, охорона праці, туризм) і науково-дослідних лабораторій навчального закладу, із виставкою навчально-методичної літератури. Також потрапили до сучасно обладнаних навчальних аудиторій і дослідних лабораторій, мультимедійних кабінетів, укомплектованих бібліотек. У клубі університету було презентовано фільм про життєдіяльність НУЦЗУ, а також відбулася зустріч гостей із керівництвом навчального закладу. Потім автобусами  дістались до навчально-тренувального полігону університету по вулиці Баварській, 7. Стали очевидцями показових занять майбутніх рятувальників із відпрацювання вправ щодо організації розмінування території від вибухонебезпечних предметів; проведення оперативних дій з гасіння пожежі на транспорті; транспортування постраждалих в умовах складного рельєфу та під час подолання водних перешкод; проведення саморятування з 4-го поверху пожежної навчальної вежі. Учні вражені побаченим. Особливо зацікавив факультет пожежної безпеки. Після побаченого та почутого смакували «курсантською» їжею - смачним кулішем.