День народження А.С.Макаренка!

14 бер. 2018
13 березня 2018 року у школі відбулося свято з нагоди 130 річниці від дня народження великого педагога, письменника, одного із засновників системи дитячо-підліткового виховання – Антона Семеновича МАКАРЕНКА. Відбулось урочисте привітання учасників освітньої діяльності. Учні 5-х класів взяли участь у квесті «Ім’я А.С.Макаренка на мапі мікрорайону», який розробили та провели працівники дитячої районної бібліотеки, серед третьокласників проведено анкетування «Що я знаю про людину, ім’я якої носить моя школа», дев’ятикласники, під керівництвом завідувача шкільної бібліотеки, представили літературно-краєзнавчий проект «Ім’я А.С.Макаренка на мапі Харкова».

13 березня 2018 року у школі відбулося свято з нагоди 130 річниці від дня народження великого педагога, письменника, одного із засновників системи дитячо-підліткового виховання – Антона Семеновича МАКАРЕНКА.  Відбулось урочисте привітання учасників  освітньої діяльності.  Учні 5-х класів взяли участь у квесті «Ім’я А.С.Макаренка на мапі мікрорайону»,  який розробили та провели працівники дитячої районної бібліотеки, серед третьокласників проведено анкетування «Що я знаю про людину, ім’я якої носить моя школа», дев’ятикласники, під керівництвом завідувача шкільної бібліотеки, представили літературно-краєзнавчий проект «Ім’я А.С.Макаренка на мапі Харкова».