21 березня - Міжнародний день людини з синдромом Дауна!

22 бер. 2018

21 березня - це Міжнародний день людини з синдромом Дауна. Наша школа взяла участь у акції "В цей день одягаймо кольорові шкарпетки, краватки, навіть, зайві, щоб відчути себе іншими. Щоб зрозуміти, як це жити не такими, як всі, під часто не надто приязними поглядами інших. Це ще один прояв толерантності, який дуже необхідний нашому суспільству!".

Цей день відзначається з 2006 року. Був заснований на VI Міжнародному симпозіумі по сидрому Дауна в Пальма де Майорка. При наявності необхідної психо-педагогічної та медичної підтримки, носії додаткової хромосоми можуть стати повноцінними членами суспільства. В Україні щороку народжується понад 420 дітей з трисомією. Ймовірність народження не залежить від способу життя батьків, їх здоров'я, шкідливих звичок, харчування, достатку, освіти, раси та націонаьності.