Результат вибору оригінал-макетів підручників для 5 і 10 класів ЗЗСО!

2 трав. 2018
З 17 квітня проходить другий етап конкурсного відбору підручників для учнів 5 і 10 класів. Частина підручників для 5 класу була відібрана в лютому. Зараз відбираються підручники з української мови, історії, інформатики. Для 10 класу – всі підручники. Усі педагоги мали можливість ознайомитись з оригінал-макетами і зробити вибір.На педраді цей вибір має бути погоджений. Результат вибору оригінал-макетів підручників для 5 і 10 класів ЗЗСО висвітлений на сайті головного меню "Бібліотека" в підрозділі "Протоколи педагогічної ради".