День відкритих дверей на базі Національної гвардії України!

8 трав. 2018
Учні 10-А класу 05 травня 2018 року у рамках проведення "Дня відкритих дверей", який проводився на базі бригади Національної гвардії України, відвідали частину 3017. Діти ознайомились з умовами проживання бійців національної гвардії, побували на навчальному полігоні, познайомились з арсеналом техніки національної гвардії.Дуже сподобався документальний фільм про перші кроки заснування національної гвардії, виступи офіцерів після проходження служби в зоні АТО.