День самоврядування!

7 жовт. 2018
5 жовтня 2018 року в школі відбувся день самоврядування. Лідерською командою учнів було обрано адміністрацію, яка організувала проведення старшокласниками уроків для молодших учнів. Підготовка велась протягом тижня. Учні з задоволенням складали плани уроків, добирали цікаві матеріали, продумували проведення ігор, змагань, рухливих хвилинок на уроках. Допомогу в підготовці надавали їм учителі-наставники.

5 жовтня 2018 року в школі відбувся день самоврядування. Лідерською командою учнів було обрано адміністрацію, яка організувала проведення старшокласниками уроків для молодших учнів. Підготовка велась протягом тижня. Учні з задоволенням складали плани уроків, добирали цікаві матеріали, продумували проведення ігор, змагань, рухливих хвилинок на уроках. Допомогу в підготовці надавали їм  учителі-наставники.
     Підсумком дня самоврядування стало проведення "педагогічної ради", на якій учні розповіли про враження від роботи вчителями, а "директор" (Омельченко Олександр, 11-А клас) і його "заступники" (Гриньова Анастасія, 9-А клас, Іваненко Оксана і Кравчина Вікторія, 11-А клас) поділились своїми поглядами на те, як пройшов цей день, що вдалося втілити у життя, а над чим ще треба попрацювати.
    Безумовно, досвід, отриманий учнями під час проведення дня самоврядування, буде корисним багатьом з них, а для когось стане відправною точкою в пошуках професії.