Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування!

5 груд. 2018
04 листопада 2018 року представниця шкільного учнівського самоврядування учениця 9-А класу Гриньова Анастасія взяла участь у звітно-виборчій конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування, яка відбулась на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

За підсумками роботи у 2018 році наша школа була нагороджена за номінаціями:

- дипломом за активну участь у реалізації проекту "Я маю право";

-  свідоцтвом "Школа миру - 2018" за активну участь у Всеукраїнському проекті "Мережа шкіл миру".

Також наша організація самоврядування "Алі вітрила" була нагороджена дипломом І ступеню за ефективну діяльність у складі ХМОУС.