Участь у круглому столі на тему «Стоп булінг: батьки проти насильства»!

1 лют. 2019
Член батьківської ради школи Залозна С.П. 30 січня 2019 року взяла участь у круглому столі на тему «Стоп булінг: батьки проти насильства». Під час заходу учасники обговорили питання булінгу серед неповнолітніх та безпеки освітнього простору. Батькам було надано роз’яснення щодо вимог чинного законодавства з протидії булінгу та насильства в сім’ї, а також психологічні рекомендації з питань формування взаємин у родині та подолання агресії.

Член батьківської ради школи Залозна С.П. 30 січня  2019 року взяла участь у круглому столі на тему «Стоп булінг: батьки проти насильства». Під час заходу учасники обговорили питання булінгу серед неповнолітніх та безпеки освітнього простору. Батькам було надано роз’яснення щодо вимог чинного законодавства з протидії булінгу та насильства в сім’ї, а також психологічні рекомендації з питань формування взаємин у родині та подолання агресії.