Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти»!

22 лют. 2019
21 лютого 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбулася церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» учням закладів загальної середньої освіти та вихованцям закладів позашкільної освіти.

Школу представляла учениця 9-А класу Гриньова А., яка отримала сертифікат "Кращий учень закладу освіти " у 2018/2019 навчальному році.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх стало привітання Харківського міського голови Кернеса Геннадія Адольфовича, мер міста побажав стипендіатам мирного неба, успіхів і нових перемог.

На церемонії також були присутні: заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, голова Районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна, керівники закладів освіти району, батьки.