Тиждень «Ми разом» щодо підтримки дітей з синдромом Дауна!

25 бер. 2019
21 березня - день кольорових шкарпеток і сонячних людей. З 18 по 21 березня 2019 року в школі проведено тиждень «Ми разом» щодо підтримки дітей з синдромом Дауна. Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні ознайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах. Акція «LOTSOFSOCKS» продемонструвала солідарність з людьми з непарною хромосомою. Долучитися до неї просто: треба одягти різнокольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки. Учні 1-4 класів взяли участь у роботі « Творчій майстерні». Діти майстрували « сонячних зайчиків», яких передали до організації « Діти сонця».

21  березня -   день кольорових шкарпеток і сонячних людей. З 18 по 21 березня 2019 року в школі проведено тиждень «Ми разом» щодо підтримки дітей з синдромом Дауна. Розпочався тиждень організаційною лінійкою, на якій учні ознайомилися з планом проведення тижня та були налаштовані на активну участь у всіх запланованих заходах.
Протягом тижня працювала фотовиставка, проведено квест, флешмоб.
Завершився Тиждень святковим концертом за участю шкільного хорового колективу «Сузір’я», дебютом учениці 2-Б класу Яни Кадиковою, яскравим виступом Вікторії Цикало (дитини з синдромом Дауна).
Мами особливих дітей довели те, що виховувати – це не тільки говорити дітям добрі слова, а й працювати над собою, тоді з’явиться мета – побачити свою дитину успішною та щасливою.