Шкільна наукова конференція!

24 квіт. 2019
У школі було проведено традиційну ХVII наукову учнівську конференцію, присвячену 156-й річниці від дня народження В.І.Вернадського. Ініціатором і беззмінним керівником конференції є Сологуб Н.І. - учитель фізики, все педагогічне життя якої пов’язано з нашою школою. З кожним роком конференція набуває все більшої популярності в учнів. Цього року в ній узяли участь 36 школярів з п’ятого по одинадцятий клас. Було багато цікавих доповідей, які розкрили учасникам і слухачам шляхи до нових сфер пізнання, поставили перед ними нерозв’язані досі наукою запитання, спонукали до роздумів. 16 найкращих доповідачів були відзначені дипломами. Усі учасники отримали пам’ятні призи. Закінчилася конференція традиційним чаюванням за круглим столом, де учні і організатори змогли обмінятися враженнями, надати пропозиції і, можливо, задумати нові теми для майбутніх конференцій.