Заняття Районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості"!

25 лют. 2020
24 лютого 2020 року відбулося чергове заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття проходило на базі спорткомплексу "ВЕЛОЦЕНТР" за темою "Здоров'я дитини. Фізичний розвиток і формування характеру дитини. Скандінавська ходьба для всієї родини".

24 лютого 2020 року відбулося чергове заняття районного батьківського клубу "Скарбничка мудрості". Заняття проходило на базі спорткомплексу "ВЕЛОЦЕНТР" за темою  "Здоров'я дитини. Фізичний розвиток і формування характеру дитини. Скандінавська ходьба для всієї родини".

Від школи у заході взяли участь голова батьківської ради закладу - Залозна Світлана Павлівна, батьки Роніна Олена Василівна та Ронін Олександр Михайлович.

Григор'єва Лада Володимирівна, спеціалист з фізичної культури та спорту, біотерапевт, інструктор ЛФК, керівник навчального центру Скандинавської ходьби розказала про кисневе голодування у дітей, вплив мобільного телефону, планшета на осанку дитини. Лада Володимирівна дала рекомендації батькам щодо використання дітьми гаджетів та розповіла як здоров'я дитини залежить від осанки та взуття і навела приклади симптомів у дітей, що повинні викликати занепокоєння батьків. Разом з батьками вона виконали вправи для укріплення спини, на гнучкість, для загального фізичного розвитку, які необхідно виконувати і дорослим, і дітям. Лада Володимирівна познайомила усіх присутніх з основними моментами скандинавської ходьби і продемонструвала як при цій ходьбі знімається навантаження зі спини, працюють ікроножні м'язи і як підтримується фізичне здоров'я людини.

Представник спорткомплексу Вікторія Володимирівна провела екскурсію по Велоцентру, показала сучасне обладнання для тренування спортсменів і просто людей, які хочуть підтримувати своє здоров'я.