Електронна система зарахування дітей до першого класу!

25 бер. 2020
Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо, що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» розроблено та підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org». (https://school.isuo.org/#map1) Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладів загальної середньої освіти і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.

Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо, що в рамках розвитку проекту «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» на виконання наказу Міністерства освіти та науки України №367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»  розроблено та підготовлено для використання електронну систему зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org». (https://school.isuo.org/school/view?id=11586)

Система дозволяє батькам в режимі он-лайн, не виходячи з дому, реєструвати дітей до закладу і підтвердити заяву сканованими копіями необхідних документів. Батьки можуть зазначити необхідну категорію першочергового зарахування та слідкувати за станом заяви.