Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для школярів 1-4 класів!

28 квіт. 2020
28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах.

Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.
– Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн лекцій. Загалом для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем, тому ми не планували робити онлайн-уроки для дітей цього віку. Однак багато батьків та педагогів звертаються до нас із проханням організувати уроки і для початкової школи, – розповіла т. в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

– Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих, вчитися дистанційно. Зогляду на кількість звернень щодо організації навчального процесу для наймолодших, зробити це було нашим обов’язком, – додала Вероніка Селега, Генеральний директор Директорату внутрішньої та гуманітарної політики Офісу Президента України.

Окрім онлайн версіїуроків на YouTube МОН, заняття можна буде дивитися також на телеканалах:
1 клас – Піксель;
2 клас – UA:Перший;
3 клас – UA:Культура;
4 клас – ПлюсПлюс.
Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00. Онлайн версію уроків перекладено жестовою мовою.