Дистанційне навчання в початковій школі!

15 трав. 2020
Учителі початкових класів школи № 100 успішно працюють на платформах ZOOM, Class room, а також вайбер, ютюб.

Живе спілкування мотивує учнів. Формат навчання наближений до реальності: учитель пояснює теми біля дошки (Полєхіна О.М., Бурцева О.О., Федько І.В.), пряма трансляція дає змогу учителеві бачити хто активний, хто приєднався. Робота учителів Полєхіної О.М., Бурцевої О.О., Теренко О.А., Обізної В.В. на платформі Class room дозволяє створювати для учнів та роздруковувати завдання, пізнавальні відеоролики, надавати навчальний матеріал, а електронний класний журнал допомагає моніторити успішність учнів. Учителі Полєхіна О.М., Сотникова С.В. у Skype провели конкурс віршів до Дня Перемоги.