Школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року!

26 черв. 2020
Шановні батьки, учні. Доводимо до Вашого відома, що школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року.

Як повідомляється на офіційному сайті, таке рішення було прийнято сьогодні, 24 червня, на сесії Харківської міської ради.

Згідно з Програмою сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова право пільгового проїзду надається учням загальної середньої освіти. Йдеться про пільговий проїзд у наземному електротранспорті і метрополітені. Якщо дитина користується одним видом наземного транспорту, карту потрібно поповнити на 15 грн, якщо двома - на 20 грн. У метрополітені з 50%-ною знижкою у школярів є до 50 поїздок на місяць.

Раніше пільга на проїзд для дітей діяла з 1 вересня до 30 червня.