СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ: ПРОЄКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

3 лист. 2023
Як свідчать міжнародні та українські дослідження, спостерігається зниження успішності учнів. У першому півріччі 2022/2023 навчального року лише 15 % закладів освіти працювали в очному форматі, 33 % — у дистанційному, 51 % — поєднували очне й дистанційне навчання.

За словами заступника міністра освіти і науки Дмитра Завгороднього, у поточному навчальному році приблизно 1 мільйон учнів змушені перейти виключно на дистанційну форму навчання. Особливо гостро проблема стоїть у прифронтових регіонах: східних та південних областях, де очне навчання неможливе або значно обмежене через складну безпекову ситуацію.

Потужними інструментами в подоланні освітніх втрат можуть стати цифрові сервіси й ефективні стратегії дистанційного та змішаного навчання.

Невдовзі стартує навчальний проєкт для вчителів «ДІЗНайся: про дистанційне і змішане навчання» (ДІЗН — скорочено від «дистанційне і змішане навчання»). Проєкт покликаний ознайомити вчителів із сучасними педагогічними стратегіями та технологіями проведення уроків у дистанційному та змішаному форматах, а також сприяти активному впровадженню цих рішень у освітній процес.

Програма курсу рекомендована вчителям 1–11 класів з усіх шкільних дисциплін та складається з трьох етапів:

1. Проходження онлайн-курсу, що дає теоретичну базу та знайомить із прикладами уроків від вчителів-практиків із кожної дисципліни (за освітніми галузями).
  2. Очні тренінги в Києві для набуття та відпрацювання практичних навичок із конструювання власних уроків у різних форматах.
  3. Отримання сертифіката з підвищення кваліфікації на 15 годин / 0,5 кредиту ЄКТС та можливість поширювати серед освітян свого регіону набутий досвід використання сучасних технологій у дистанційному та змішаному навчанні.

Щоби взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за покликанням.

Добір тренерів триватиме до 5 листопада, а результати оголосять 16 листопада.

Приєднуйтеся!