GOOGLE ПРЕДСТАВИВ В УКРАЇНІ ПЛАТФОРМУ «БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

30 трав. 2024
У переддень літніх канікул та Міжнародного дня захисту дітей Google представив в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті». Цю ініціативу спрямовано на те, щоб навчити дітей та підлітків безпечно й відповідально користуватися інтернетом, а батьків та вчителів — контролювати та захищати їх в онлайн-просторі.

На платформі зібрано корисні інструменти та ресурси для безпечного і відповідального користування інтернетом дітьми та підлітками. Зокрема:

• на ресурсі можна знайти інформацію про основи цифрового громадянства й безпеки, адаптовану для дітей різного віку — поради щодо того, як навчити дітей ділитися інформацією онлайн відповідально, спілкуватися ввічливо та захищати свою конфіденційність;
  • представлено інструменти та ресурси, які допоможуть батькам і вчителям розпочати розмову з дітьми про безпеку в інтернеті. Серед них — «Посібник із Family Link для батьків» з інформацією про функції застосунку для контролю за дитячими пристроями на Android;
  • крім того, на сайті можна ознайомитися з окремим посібником, що містить поради для молодого покоління про пильність, доброзичливість та обачність в онлайн-середовищі;
  • також платформа пропонує онлайн-гру «Interland», яка допоможе дітям набути важливих навичок інтернет-безпеки та відповідального цифрового громадянства в ігровій формі. Гра не потребує завантаження чи реєстрації;
  • окремий посібник присвячено медіаграмотності для підлітків. Його метою є формування основ критичного сприйняття інформації та відповідальної поведінки під час спілкування онлайн.

Переходьте на платформу за покликанням.

Google Україна реалізує цей проєкт за підтримки Міністерства освіти і науки України. Навчальні матеріали розроблено спільно з партнерами-експертами з питань онлайн-безпеки та добробуту дітей: Internet Keep Safe Coalition, Connect Safety та Family Online Safety Institute.