Навчальна практика на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут»!

20 черв. 2017
З 1 по 09 червня 2017 року учні 10-А класу проходили навчальну практику на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

З 1 по 09 червня 2017 року20 учнів 10-А класу проходили навчальну практику на базі Національного аерокосмічного університету ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут».Керівник практики - Маковецький Андрій Володимирович.  Куратор  -  Пітлик Вікторія Іванівна. На факультетах «Систем управління літальними апаратами» і «Радіотехнічних систем літальних апаратів» заняття носили суто теоретичний характер і не викликали інтересу в учнів. Було прослухано лекції «Програмне забезпечення систем управління», «Конструювання безпілотних літаків». На факультеті економіки та менеджмента учням було більш цікаво, вони брали участь у майстер-класах «Instaqram: вікористання для ефективного просування бізнесу», «Тренди сучасної економіки».

Найбільш цікавими для учнів виявились заняття на сьомому факультеті, на кафедрі психології. Викладачі Старовойт Т.П., Гришко А.А. надали учням не тільки теоретичні знання про роль психології в житті людини, а й сприяли розвитку їх комунікативних навичок, емоційної сфери, допомогли краще пізнати себе. Було проведено тренінги з розвитку емпатії, колективної взаємодії, креативності, з виявлення лідерських якостей, формування позитивної «Я»-концепції.