Інтернет-оімпіади!

24 черв. 2017
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11 червня 2012 року № 671, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2012 року за № 1074/21386, наказу Міністерства освіти і науки України від 13.06.2017 №841 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій у 2017/2018 навчальному році» Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації спільно з Одеським обласним інститутом удосконалення вчителів розпочато проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад з математики, фізики, хімії, біології, географії, економіки у 2017/2018 навчальному році.

Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади проводяться у два етапи в терміни: І ( заочний) етап - перший тур - 19 червня - 01 серпня 2017 року;

другий тур – 01 серпня – 15 вересня 2017 року; ІІ (очний) етап - грудень 201року.

Умови участі та завдання Всеукраїнських учнівських Інтернет–олімпіад знаходяться на сайті Одеського обласного інституту удосконалення вчителів (www: ooiuv.odessaedu.net).

Відповіді на завдання надсилати на E-mailodessa-internet@ukr.net.