Тиждень географії!

12 лют. 2019
З 04 по 08 лютого 2019 року в школі пройшов тиждень географії. Були проведені наступні заходи: конкурс реклам freestyle: «Найцікавіший предмет – географія», «12 балів – подорож у країну Кросвордію», гра-вікторина «Я люблю географію» для учнів 6-х класів та історико-географічна гра «Кращий знавець України» для учнів 9-х класів, економічна гра «Бізнес день» для учнів 9 – 11-х класів. Учні 7-х класів разом із завідувачем шкільної бібліотеки Шевцовою Н.В. провели інтегрований урок для учнів 4 – 5 х класів «У гостях у господарки мідної гори». На вечері-зустрічі «Краще гір можуть бути лише гори, на яких іще не бував…», президент Харківського обласного клубу альпінізму та скелелазіння Копійка Геннадій Васильович розповів учням 9 – 11-х класів про історію розвитку альпінізму у місті Харкові та власне підкорення Евересту та інших вершин світу.