Зустріч з представниками юстиції та шкільним поліцейським!

13 лют. 2019
12 лютого 2019 року у школі відбулася зустріч учнів 10-11-х класів з представниками юстиції, спеціалістами відділу НПА правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Харківській області Кас'ян А., Ящик К. та шкільним поліцейським, старшим інспектором з особливих доручень ОЗГ УПП в Харківській області Ведмедерою Є.В. Зустріч відбулася у формі профілактичної бесіди - уроку на тему "Протидія булінгу у шкільному середовищі".

12 лютого 2019 року у школі відбулася зустріч учнів 10-11-х класів  з представниками юстиції, спеціалістами відділу НПА правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Харківській області Кас'ян А., Ящик К. та шкільним поліцейським, старшим інспектором з особливих доручень ОЗГ УПП в Харківській області Ведмедерою Є.В.  Зустріч відбулася у формі профілактичної бесіди - уроку на тему "Протидія булінгу у шкільному середовищі".