Естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!"!

27 лют. 2020
25 лютого 2020 року в нашій школі відбулася Естафета пам'яті "Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!". У заході взяли участь Пінчук Катерина Михайлівна, голова комітету по роботі з молоддю Харківської міської організації ветеранів України, Протектор Інесса Ісааківна, голова комітету по роботі з молоддю ветеранської організації Київського району, лідери учнівського самоврядування Харківської загальноосвітньої школи № 96 та учні 10-А класу нашого закладу.

Захід був присвячений темі "Харків - місто бойової слави". Учні школи висвітлили важливі питання, що стосувалися першої спроби звільнення Харкова у лютому 1943 року, про життєвий шлях лікаря 9 міської лікарні Міщанінова Олександра Івановича, яким чином він зберігав життя поранених військових під час окупації Харкова. Учні Харківської загальноосвітньої школи № 96 передали символи Естафети лідерам учнівського самоврядування школи.