16 лист. 2022

Ухвалення 16 листопада 1995 року Декларації принципів терпимості, поклало початок відзначенню у всьому світі Міжнародного дня толерантності.

Свято покликане шанувати рівність всіх людей, не залежно від походження, кольору шкіри, етносу, національності, релігійних вподобань, гендерної ідентичності чи світогляду. У листопаді 2015 року Верховна Рада України прийняла «антидискримінаційну» поправку до Трудового кодексу, чим додатково законодавчо закріпила недопущення дискримінації людей на робочому місці за всіма із цих ознак, вкотре підтвердивши демократичність та толерантність українського суспільства. У нашому закладі освіти Пам'ятаючи про необхідність вести бесіди з нашими дітьми на тему толорантності, а особливо у наш час, класні керівники підготували дуже цікаву та корисну інформацію, провели виховні бесіди у своїх класах.
16 лист. 2022

Ресурси для навчання школярів, коли немає інтернету

Протягом кількох останніх днів різні видання України повідомили, які ресурси можуть допомогти в умовах масштабного вимкнення світла. Оскільки запити про використання електронних підручників нам надходять постійно, то ділимося інформацією не тільки про доступ до підручників EdPro, а й повним переліком корисних ресурсів.
16 лист. 2022

Щодо атестації та підвищення кваліфікації педагогів у період воєнного стану в Україні

Міністерство освіти і науки України надало роз'яснення щодо проведення атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022/2023 навчальному році (лист МОН від 21.10.2022 № 1/12392-22) у зв’язку з надходженням до Міністерства звернень і запитів щодо проведення атестації та підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2022/2023 навчальному році в умовах воєнного стану.
15 лист. 2022

Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми, від Чілдрен Кінофест

Організатори ювілейного Десятого Чілдрен Кінофесту запрошують дітей від 7 до 14 років узяти участь у сьомому конкурсі короткометражних фільмів, що відбудеться в межах фестивалю.
14 лист. 2022

Група психологічної підтримки

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (14-18.11.2022) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для педагогів і практичних психологів, батьків та підлітків.
14 лист. 2022

Міжнародний день логопеда

Щорічно 14 листопада відзначається Міжнародний день логопеда.
13 лист. 2022

Завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2022/2023 навчальний рік).

Пропонуємо завдання Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого, відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 24.10.2022 № 21/08-59, планується у січні 2023 року онлайн у системі Zoom.
12 лист. 2022

Онлайн вікторина «Моя земля – земля моїх батьків».

11 листопада 2022 року, в рамках підготовки учасників обласного краєзнавчого зльоту «Моя земля – земля моїх батьків», проведено обласну онлайн-вікторину.
11 лист. 2022

Запущено освітній хаб «Google Знання»

Міністерство освіти і науки повідомило про початок роботи освітнього хабу Google Знання, метою якого є допомога українцям отримувати нові навички та розвивати кар'єру.
10 лист. 2022

Запрошуємо до участі!

Запрошуємо до участі в онлайн-вікторині до Дня українського козацтва!