28 квіт. 2024

"Kahoot-вікторина". Д.Семінець взяла участь у вікторині і показала дуже гарний результат

26 квіт. 2024

Вчитель молодших класів Степанова О.В. провела виховну годину "День памʼяті Чорнобильської трагедії", 4-Б клас.

26 квіт. 2024

Вчитель 3-Б класу Федько І.В. провела виховну годину щодо Міжнародного дня пам'яти про Чорнобильську катастрофу на АЕС

26 квіт. 2024

Вчитель Шевцова Є.К. провела у 8-х класах тематичні уроки щодо Міжнародного дня пам'яті Чорнобильської тргедии.

26 квіт. 2024

Класний керівник 9-Б класу Древа О.В. провела виховну годину щодо Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську трагедію на АЕС

26 квіт. 2024

Здобувачі освіти 10-Б класу взяли участь у фінальній Kahoot-вікторині , присвяченій 38-річчю Чорнобильської трагедії.

Проводили вікторину : професор кафедри органічного синтезу та фармацевтичних технологій НТУ "ХПІ", к.т.н. Сергій ПЕТРОВ та старший викладач кафедри ливарного виробництва НТУ "ХПІ", Ph.D Юлія ПЕТРОВА.

26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля

26 квітня - Міжнародний день пам'яті Чорнобиля. Вчитель початкових класів Теренко О.А. провела Урок Пам'яті Чорнобиля з учнями 1-А класу. Згадали історію цієї трагедії та її наслідки. Хвилиною мовчання згадали всіх тих, хто заснув вічним сном, кого вже немає.
26 квіт. 2024

Класний керівник 6 -б класу Залозна С.П. провела виховну годину щодо Міжнародного дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу.

26 квіт. 2024

З 22 по 26 квітня проходив тиждень безпеки життєдіяльності. Учні 5-А та 6-Б класу взяли участь у вікторині та показали свої чудові знання правил з техніки безпеки.

25 квіт. 2024

Здобувачі освіти 10-Б класу взяли участь у ІV частині "Харків пам'ятає CHORNOBYL". Відеозапис зустрічі по темі "Фізика та альтернативна енергетика", присвяченій 38-річчю Чорнобильської трагедії.

Здобувачі освіти 10-Б класу взяли участь у четвертій частині "Харків пам'ятає CHORNOBYL". Відеозапис зустрічі по темі "Фізика та альтернативна енергетика", присвяченій 38-річчю Чорнобильської трагедії.