2 лип. 2024

Вітаємо! Золота відзнака «ЗАКЛАД ПАРТНЕР»

Вітаємо! Наш ліцей №100 взяв участь у співпраці та партнерстві у впровадженні концепції "Спорт заради розвитку" в Україні. Учні 6-А, 6-Б класів приймали активну участь у різноманітних заходах. Ми отримали Золоту відзнаку «ЗАКЛАД ПАРТНЕР» .
1 лип. 2024

ТВОЯ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ: СТАРТУЄ ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО ПРОФТЕХІВ

Заклади професійної освіти розпочинають приймання документів на навчання. Подати заявку на вступ можна до кінця вересня як онлайн (через електронний кабінет на сайті ЄДЕБО), так і наживо.
30 черв. 2024

До Всесвітнього дня соціальних мереж: новий мультфільм про ментальне здоров’я дітей в соцмережах

Громадська організація #stop_sexтинг презентує новий мультфільм “Здорове використання соціальних мереж” про захист ментального здоров’я під час користування соцмережами. Серед основних порад для дітей, що описуються у мультфільмі: це написання постів для гарного настрою, позитивне мислення, використання інструментів захисту онлайн та активний час офлайн.
29 черв. 2024

З 25 ЧЕРВНЯ МОЖЛИВІСТЬ РЕЄСТРАЦІЇ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВІДКРИТА ДЛЯ ВСТУПНИКІВ ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ

Другий рік поспіль вступники до профтехів можуть скористатися всіма перевагами онлайн-вступу, без необхідності подавати паперові заяви безпосередньо в заклади освіти.
28 черв. 2024

Онлан-зустріч щодо профорієнтації випускників 2024 року до військових вищих закладів освіти

Сьогодні, 28 червня 2024 року, Управління освіти провело чергову онлан-зустріч щодо профорієнтації випускників 2024 року до військових вищих закладів освіти.
27 черв. 2024

Про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє про проведення ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи: сучасні реалії» (далі – Конференція). До участі запрошуються наукові та науково-педагогічні працівники, фахівців методичних установ, педагоги закладів освіти, студентська та учнівська молодь.
26 черв. 2024

До уваги випускників !!!!

29.06.2024 Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова проводить День відкритих дверей «Beketov Open Space» .
25 черв. 2024

Вітаємо!

Учения 8-Б класу, Яна Кадикова, успішно взяла участь у спортивних змаганнях міжнародного рівня.
24 черв. 2024

Інформація щодо профілактики гострих кишкових та харчових отруєнь серед дитячого населення

23 черв. 2024

Вітання випускникам 2024 року від директора Департаменту освіти Харківської міської ради Ольги Іванівни Деменко