12 лип. 2022

До уваги! ОСНОВНА СЕСІЯ НМТ: РОЗМІЩЕНО ЗАПРОШЕННЯ

На інформаційних сторінках понад 206 тисяч учасників основної сесії національного мультипредметного тесту розміщено запрошення. У них зазначено дату, час (за київським часом) і адресу проведення НМТ.
7 лип. 2022

До уваги учнів 11-х класів, їх батьків та педагогів!

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення як вступникам підтвердити участь у додатковій сесії Національного мультипредметного тесту та нагадав, що 7 липня завершується другий етап підтвердження участі в основній сесії НМТ.
6 лип. 2022

Бесіди та поради щодо правил поведінки в умовах воєнного стану

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.
5 лип. 2022

Інформація про Всеукраїнську літню наукову школу з розвитку креативності «Не байдики бити, а разом творити».

Всеукраїнська літня наукова школа з розвитку креативності «Не байдики бити, а разом творити» Давно хотілося розвинути навички критичного та креативного мислення і командної роботи? Тоді гайда на літню школу МАН! Тут навчишся застосовувати нові скіли на практиці. Пізнаватимеш нове в довірливій атмосфері серед однолітків зі спільними інтересами.
1 лип. 2022

Інформація для батьків учнів 11 - х класів

Інформ-реліз Управління державної служби якості освіти у Харківській області.
29 черв. 2022

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Канаді

УЦОЯО інформує про можливість проведення НМТ під час додаткової сесії на базі тимчасового екзаменаційного центру в Канаді.
27 черв. 2022

Інформація для потенційних учасників додаткової сесії НМТ

Український центр оцінювання якості освіти надав роз'яснення для потенційних учасників додаткової сесії Національного мультипредметного тесту про те, як самостійно отримати логін і пароль
23 черв. 2022

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Грузії та Греції

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив інформацію для вступників, які наразі перебувають у Грузії та Греції.
22 черв. 2022

Інформація для вступників, які наразі перебувають у Туреччині

Офіційні представники Турецької Республіки підтвердили готовність до створення умов для проведення НМТ для українських випускників.
21 черв. 2022

До уваги!

Сьогодні стартував другий етап підтвердження участі в НМТ