3 черв. 2022

Свято останнього дзвоника

Останній дзвоник 2022
2 черв. 2022

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

Харківський міський голова Ігор Терехов привітав школярів, освітян та батьків із закінченням навчального року
1 черв. 2022

Всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки

Міністерство освіти і науки України запрошує 1 червня учнів усіх класів на всеукраїнський онлайн-урок з мінної безпеки.
1 черв. 2022

До уваги!

Відеозвернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
23 трав. 2022

Вітаємо!

Грамотою від історичного факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна нагороджено Мігуру Анну, ученицю 9-А класу, за активну участь у віртуальній краєзнавчій експедиції. Учителю географії Лисицькій Л.А., яка підготувала ученицю, вручено Подяку.
18 трав. 2022

Для випускників запускають безкоштовний навчальний проєкт «0 Stress».

Аби допомогти випускникам підготуватися до складання мультипредметного тесту, в Україні запускається безкоштовний навчальний проєкт «0 Stress».
17 трав. 2022

Затвержено перелік населених пунктів, у яких можна буде скласти НМТ

Затвержено перелік населених пунктів
17 трав. 2022