16 вер. 2016

"Ніч науки"

24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Цей освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року у проекті візьмуть участь 17 вищих навчальних закладів і Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Вузи відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
16 вер. 2016

Турнір з хімії!

Учні 9-Б класу 13 вересня 2016 року брали участь у турнірі з хімії!
10 вер. 2016

Велопробіг на честь Дня фізкультури і спорту!

08 вересня 2016 року на Харківській Велотрасі у районі селища П’ятихатки відбувся велопробіг на честь Дня фізкультури і спорту, в якому взяли участь учні 10-А класу!
5 вер. 2016

Підготовка до нового навчального року!

За кошти бюджету міста Харкова влітку 2016 року в навчальному закладі було проведено роботи.
2 вер. 2016

Свято "День знань"!

1 вересня в школі відбулося свято "День знань". На святі були присутні гості: Новак О.М., секретар Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради, Шепель В.М., начальник відділу нормативності і якості освіти Департаменту освіти Харківської міської ради, Казанжиєва Н.В., голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради, Куценко Т.В., начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, Настенко І.В., директор методичного центру Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради, Тарасов В.О., в.о. генерального директора ДНВП "Об'єдання Комунар"; також учні, вчителі, батьки.
23 серп. 2016

23 серпня - День Державного Прапору України

З нагоди свята в навчальному закладі за участю учнів та учителів школи відбулось урочисте підняття Державного прапора.
19 серп. 2016

Медогляд після літніх канікул!

Шановні батьки, учні! З 25 серпня по 31 серпня 2016 року відбудеться медичний огляд школярів перед початком навчального року.
15 серп. 2016

Проведення ремонтних робіт у школі!

У навчальному закладі проведено ремонт кабінета інформатики, каб №5. Продовжуються ремонтні роботи у шкільній їдальні.
12 серп. 2016

Огляд навчального закладу!

10 серпня 2016 року відбувся районний огляд навчального закладу щодо готовності до 2016/2017 навчального року.
8 серп. 2016

Висадження квітів!

До 25-ї річниці Незалежності України на території навчального закладу висаджена квіткова композиція - "Державний герб" та "Державний прапор".