21 груд. 2016

Вручення новорічних подарунків!

21 грудня 2016 року у школі відбулося вручення новорічних подарунків від Харківського міського голови Кернеса Г.А.!
19 груд. 2016

Вітаємо!

Вітаємо Царегородцева Дениса, учня 7-Б класу, який посів ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії!
16 груд. 2016

Перегляд анімаційного фільму "Ти і поліція" в рамках Всеукраїнського тижня права!

15 грудня 2016 року регіональним представником уповноваженого ВРУ з прав людини Вельцен В.В. для чнів 6-8-х класів були проведені заходи: перегляд анімаційного фільму "Ти і поліція" в рамках Всеукраїнського тижня права та обговорення.
12 груд. 2016

Апробація тестових завдань з російської та української мови!

12 грудня 2016 року у школі представником Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Семеновською К.С. була проведена апробація тестових завдань з української та російської мови для учнів 11-А класу!
6 груд. 2016

День Збройних сил України!

Дорогі захисники України! Вітаємо Вас з Днем Збройних сил України!
5 груд. 2016

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії!
1 груд. 2016

Презентація для учнів 10-11-х класів!

30 листопада 2016 року в рамках профорієнтаційного проекту «Join IT» представниками міжнародної компанії "EPAM Systems" була проведена презентація для учнів 10-11-х класів!
30 лист. 2016

Вітаємо!

Вітаємо Гриньову Анастасію, ученицю 7-А класу,яка посіла ІІ місце, та Омельченка Олександра, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце, у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
29 лист. 2016

Шкільне пробне ЗНО з математики!

Сьогодні, 29 листопада 2016 року, для учнів 11-А класу було проведено шкільне пробне зовнішнє незалежне оцінювання з математики.
29 лист. 2016

Вітаємо!

Вітаємо Демченко Марину, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!