2 лют. 2016

Семінар для вчителів школи!

02 лютого 2016 року в школі відбувся семінар для вчителів за участю викладача кафедри соціально-гуманітарної освіти Комунального вищого навчального закладу "Харківська академія неперервної освіти" Китиченка С.О. за темою "Вибір отптимальних форм організації навчально-пізнавальної діяльності"!
2 лют. 2016

Шановні учні, батьки!

Цього тижня в школі навчальний процес не відновиться. Призупинення триватиме до особливого розпорядження міського голови!
26 січ. 2016

Призупинення навчальних занять!

Шановні батьки, учні! З 27 січня 2016 року призупиняються навчальні заняття до особливого розпорядження. Просимо батьків забезпечити безпечні умови перебування дітей вдома.
22 січ. 2016

Зустріч з представниками поліції!

22 січня 2016 року в школі відбулася зустріч представників батьківської громадськості, трудовим колективом школи з керівництвом Київського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області заступником начальника Київського відділу поліції, підполковником поліції Бабічем В.А., начальником північного відділення поліції Нанікашвілі Г.В.
19 січ. 2016

Всеукраїнська акця "Збирай кришки на протези для воїнів"!

Учні школи активно залучилися до Всеукраїнській акції "Збирай кришки на протези для воїнів"!
18 січ. 2016

Медичний огляд!

12 та 15 січня 2016 року у школі відбувся поглиблений медичний огляд учнів 1-8-х класів лікарями, спеціалістами КЗОЗ «Харківська міська дитяча поліклініка № 23».
12 січ. 2016

Відкрита публічна презентація ХЗОШ № 100!

11 січня 2016 року відбулася відкрита публічна презентація ХЗОШ № 100!
9 січ. 2016

Медичний огляд після закінчення зимових канікул!

11 січня 2016 року відбудеться медичний огляд після закінчення зимових канікул!
5 січ. 2016

Вітаємо!

Вітаємо Бурцеву Єлизавету, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук в секціїї "Педагогіка".
28 груд. 2015

Канікули!

З 28 грудня 2015 року по 10 січня 2016 року зимові канікули.