23 груд. 2015

Вручення новорічних подарунків від Харківського міського голови Кернеса Г.А.!

23 грудня 2015 року в школі відбулося урочисте вручення новорічних подарунків від Харківського міського голови Кернеса Г.А. учням 1-4-х класів! На святі була присутня Лустенко С.І., головний спеціаліст управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.
21 груд. 2015

Відкриття тижня англійської мови!

21 грудня 2015 року відбулося урочисте відкриття тижня англійської мови!
16 груд. 2015

Вітаємо!

Вітаємо Бурцеву Єлизавету, ученицю 10-А класу, яка стала переможцем в номінації "Майстер слова" на VІІІ міському конкурсі знавців російської мови!
14 груд. 2015

Вітаємо!

Вітаємо Халімонову Анастасію, ученицю 9-Б класу, яка посіла І місце в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» в номінації «Краща індивідуальна письмова робота на тему «Яке місцеве самоврядування нам потрібно?»!
8 груд. 2015

Вітаємо!

Вітаємо Несміяна Дмитра, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!
7 груд. 2015

Конкурс виразного читання патріотичних віршів!

04 грудня 2015 року серед учнів 5-11-х класів відбувся конкурс виразного читання патріотичних віршів біля куточку національної символіки.
4 груд. 2015

Вітаємо!

Вітаємо учня 8-А класу Омельченка Олександра та ученицю 9-А класу Мартиненко Катерину, які посіли ІІІ місця в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
3 груд. 2015

Апробація тестових завдань з російської мови та географії!

2 грудня 2015 року в школі за участі представника Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти була проведена апробація тестових завдань з російської мови та географії.
2 груд. 2015

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!
28 лист. 2015

День пам’яті жертв голодомору!

Учні 7-А та 11-А класів взяли участь в акції «Запали свічку» у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодомору.