24 трав. 2017

ЗНО з української мови та літератури!

23 травня 2017 року учні 11-А класу склали державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.
22 трав. 2017

Лекція з учнями на тему "Правила пожежної безпеки в окосистемах (ліса), правила поведінки на воді"!

19 травня 2017 року інспектором 27 Державної пожежо-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Харківській області Чернієм І.Ю. проведена лекція учням 7-8-х класів на тему "Правила пожежної безпеки в окосистемах (ліса), правила поведінки на воді".
19 трав. 2017

18 травня - День вишиванки!

18 травня 2017 року учні школи взяли участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню вишива́нки — свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
18 трав. 2017

Профілактичне заняття "Безпечна дорога до школи"!

16 травня 2017 року інспектори ВЗГ УПП у м.Харкові, лейтенанти поліції провели з учнями профілактичне заняття за темою "Безпечна дорога до школи".
16 трав. 2017

Вітаємо!

Вітаємо Савенкову Анну, ученицю 9-Б класу, яка посіла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» в номінації «Малюнок»!
12 трав. 2017

Вітаємо!

Вітаємо Суздальцеву Еліну, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху» у номінації «Мультиплікаційні ролики у жанрі аніме»!
10 трав. 2017

З 08 по 14 травня 2017 року в школі Тиждень безпеки дорожнього руху.
10 трав. 2017

Флеш-моб "Квітка пам'яті"!

05 травня 2017 року до Дня пам'яті та примирення у закладі відбувся флеш-моб "Квітка пам'яті".
5 трав. 2017

Районний конкурс серед школярів «Прапороносці-2017»!

04 травня 2017 року на базі закладу відбувся районний конкурс серед школярів «Прапороносці-2017». У конкурсі брали участь 23 школи Київського району.
3 трав. 2017

Зустріч з представниками Червого Христа!

27 квітня 2017 року відбулася зустріч з представниками Червоного Христа Шеховцовим С.О., Хавалджи В.К., Лисак Д.В. Проведено інтерактивні навчальні програми для учнів 1-9-х класів "Подорож у місто БудьЗдоровкіно", "Професія моєї мрії".