9 лист. 2017

ХVІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності!

9 листопада, у День української писемності та мови, о 12.30 директор школи, вчителі української мови та літератури, учні школи взяли участь у написанні ХVІІ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
8 лист. 2017

Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2018»!

07 листопада 2017 року, у рамках ІІ (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», провела відкритий урок учитель української мови та літератури Хаустова Світлана Григорівна за темою «Тарас Григорович Шевченко"!
6 лист. 2017

Місячник безпеки використання газу в побуті!

Протягом жовтня 2017 року у школі був проведений місячник безпеки використання газу в побуті.
4 лист. 2017

Працівники школи вийшли на суботник!

Сьогодні 04 листопада 2017 року працівники школи на чолі з директором школи Ткач В.В. та головним спеціалістом Управління освіти адміністрації Київського району Губарєвою І.Д. вийшли на суботник!
1 лист. 2017

Вітаємо!

Вітаємо Туркіашвілі Євгенію, ученицю 10-А класу, яка стала переможцем в номінації «Артистизм виступу» І (районного) етапу обласного фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів!
31 жовт. 2017

Участь практичного психолога школи в науково-практичній конференції та професійного вдосконалення психологів "Харківський осінній марафон психотехнологій"

Практичний психолог школи Гапон В.В. 28 жовтня 2017 року взяла участь у науково-практичній конференції та професійного вдосконалення психологів "Харківський осінній марафон психотехнологій" з нагоди 85-річного ювілею кафедри психології ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, 115-ї річниці з Дня народження видатних психологів П.Я. Гальперіна та О.Р.Лурії.
26 жовт. 2017

Медичний огляд після закінчення осінніх канікул!

Шановні батьки, учні! 30 та 31 жовтня 2017 року відбудеться профілактичний медичний огляд після закінчення осінніх канікул.
25 жовт. 2017

Заняття з працівниками школи щодо дотримання заходів пожежної безпеки та діям при виникненні різноманітних незвичайних ситуацій!

Сьогодні, 25.10.2017, у школі головним інспектором Київського РВ у м.Харкові ГУ ДСНСУ у Харківській області Пономаренко Олегом Валентиновичем проведено заняття з працівниками школи щодо дотримання заходів пожежної безпеки та діям при виникненні різноманітних незвичайних ситуацій.
23 жовт. 2017

Канікули!

З 23 жовтня по 29 жовтня 2017 року осінні канікули.
22 жовт. 2017

І тур І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»!

Закінчився І тур І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018», в якому бере участь учитель української мови та літератури Хаустова Світлана Григорівна.