21 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо команду 10-А класу, яка стала переможцем у ІІ районному педагогічному квесті «У світі педагогіки» для учнів 8-10-х класів!
19 бер. 2017

Районний етап конкурсу дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Київського району!

16 березня 2017 року у закладі відбувся районний етап конкурсу дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів Київського району!
15 бер. 2017

Участь у І (відбірковому) етапі XIV Міського конкурсу виразного читання!

14 березня 2017 року на базі Харківського гуманітарного університету "Народна українська академія" відбувся І (відбірковий) етап XIV Міського конкурсу виразного читання для учнів 10-11-х класів. Учень 11-А класу Клімов Дмитро пройшов у ІІ (фінальний) етап конкурсу.
14 бер. 2017

День народження Антону Семеновичу Макаренку - 129 річниця!

13 березня 2017 року - День народження Антону Семеновичу Макаренку - 129 річниця!
12 бер. 2017

Прибирання території!

10 березня 2017 року відбулося прибирання шкільної та пришкільної території закладу!
10 бер. 2017

Заходи з нагоди вшанування видатного українського Кобзаря Т.Г.Шевченка!

09 березня 2017 року з нагоди вшанування видатного українського Кобзаря Т.Г.Шевченка відбувся шкільний Конкурс виразного читання.
6 бер. 2017

Пробне ЗНО з української мови та літератури!

06 березня 2017 року для учнів 11-А класу відбулося пробне ЗНО з української мови та літератури!
3 бер. 2017

Пробне ЗНО з української мови та літератури!

06 березня 2017 року у школі для учнів 11-А класу відбудеться пробне ЗНО з української мови та літератури.
1 бер. 2017

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів початкової школи, які посіли ІІІ місця в районній олімпіаді І ступеню: Гавриленка Кірілла (4-Б клас) - з математики, Рачинську Єлизавету (4-А клас) - з української мови та Бжезинську Марію (4-А клас) - з природознавства.
27 лют. 2017

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Адміністрація закладу повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2017 року проводитимуться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад "Харківська академія неперервної освіти", на сайті якого (http:edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку "Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області".