20 лют. 2014

20 лютого 2014 року в Україні оголошено днем жалоби

На виконання Указу Президента України № 82/2014, у зв'язку з людськими жертвами внаслідок масових заворушень в Україні, 20 лютого 2014 року в Україні оголошено днем жалоби.
15 лют. 2014

Святкування Дня святого Валентина

До Дня святого Валентина лідери учнівського самоврядування підготували та провели колосвітку для учнів 5-7-х класів "Любовь спасет мир".
7 лют. 2014

Олімпійський урок

Проведено Олімпійський урок за темою "Зірки спорту викликають нас на старт. Підтримаємо своїх кумирів!" серед учнів 1-11 класів.
5 лют. 2014

Вибори чергового командира!

Сьогодні у школі відбулися вибори чергового командира школи.
30 січ. 2014

Шановні батьки!

Заняття в школі не припиняються до особливого розпорядження!
27 січ. 2014

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів 4-х класів, які посіли призові місця в І етапі районної олімпіади з математики, української мови та природознавства!
25 січ. 2014

Вiтаэмо з перомогою у фестивалi!

24.01.2014 дитячо-юнацька комунарська органiзацiя "Алi вiтрила" ХЗОШ №100 iм. А.С. Макаренка посiла III мiсце у фестивалi дитячо-юнацьких громадських органiзацiй "Запалимо свою зiрку". Вiтаэмо з перемогою!
17 січ. 2014

Медичний огляд!

Сьогодні у школі пройшов поглиблений профілактичний медичний огляд лікарями-спеціалістами Харківської дитячої лікарні № 23. На 17.01.2014 медогляд пройшло 307 учнів (1-7 класи).
9 січ. 2014

Новорічна вистава у Палаці студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого

Учні 1-х, 2-х класів здійснили поїздка на новорічну виставу до Палацу студентів НЮАУ ім. Ярослава Мудрого.
9 січ. 2014

Культпохід на святкову вмставу в ККЗ "Україна"

Відбувся культпохід учнів 7-А класу до ККЗ "Україна" на святкову виставу