6 груд. 2013

Конкурс читців!

5 грудня 2013 року в школі відбувся конкурс читців, присвячений Збройним силам України. У конкурсі брали участь учні 5-11-х класів.
29 лист. 2013

Семінар вчителів російської мови та літератури Київського району!

Сьогодні у школі відбувся семінар учителів російської мови та літератури Київського району. Були присутні: методист методичного центру управління освіти Ліманова Олена Володимирівна, вчителі російської мови та літератури шкіл Київського району.
27 лист. 2013

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Колтунов Микола, учень 8-Б класу, став переможцем олімпіади (Дригайло С.М.), Плеша Кирило Віталійович, учень 9-Б класу, посів ІІІ місце (Павленко О.М).
25 лист. 2013

Вітаємо!

Вітаємо Демченко Марину, ученицю 7-Б класу, яка стала переможцем районного конкурсу художніх робіт, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.
22 лист. 2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо учня 6-А класу Омельченка Олександра (учитель Морозова В.О.) та Каминіну Дар’ю (учитель Ткач В.В.), які посіли ІІІ місце в IІ (районному) етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді. імені Тараса Шевченка
21 лист. 2013

Вітаємо!

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Учениця 3-А класу Майборода Анастасія (учитель Теренко О.А.) посіла ІІ місце, учень 4-А класу Матвєєв Артем (учитель Бурцева О.О.) посів ІІІ місце.
20 лист. 2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо ученицю 7-А класу Мартиненко Катерину та учня 9-Б класу Несміяна Дмитра, які посіли ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
19 лист. 2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо ученицю 7-А класу Бурцеву Єлизавету, яка посіла ІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської олімпіади з географії, та учня 9-Б класу Плешу Кирила, який посів ІІ місце в цій олімпіаді.
15 лист. 2013

Батьківські збори!

14 листопада 2013 року у школі відбулися батьківські збори. На зборах було розглянуто питання "ЗНО 2014 року". Були присутні адміністрація школи, учні та батьки 11-А класу.
13 лист. 2013

Вітаємо!

Вітаємо Бурцеву Єлизавету, ученицю 8-А класу, Падалко Євгенію, ученицю 9-А класу,та Кожевнікову Анну, ученицю 10-А класу, які в конкурсі знавців російської мови посіли ІІ місце (учитель Гельфенбейн Жанна Яківна).