24 груд. 2013

Культпохід учнів на висавку "Чарівна поличка"

24.12.2013 відбувся культпохід учнів 5-А, 6-А класів до будинку культури працівників міліції на виставку "Чарівна поличка"
23 груд. 2013

Вітаємо

Учні 1-4 класів 23.12.2013 отримали подарунки до Новорічних свят від Харківського міського голови Г.А.Кернеса.
23 груд. 2013

Вітаємо!

Вітаємо Колтунова Миколу, учня 8-Б класу (учитель Тимошенко Л.М.), який посів ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
20 груд. 2013

Відкриття Новорічної ялинки!

Шановні батьки, учні! Завтра 21.12.2013 на площі Свободи в 18.00 відбудеться урочисте відкриття Новорічної ялинки міста Харкова!
20 груд. 2013

Урочисте вітання з Днем Святого Миколая!

19 грудня 2013 року у школі на святковій лінійці відбулося урочисте вручення листівок дітям пільгового контингенту від імені Президента України Януковича В.Ф. Також директор школи та учні 7-х класів привітали початкову школу з Днем Святого Миколая!
13 груд. 2013

Єдиний день праових знань!

12 грудня 2013 року у школі відбувся Єдиний день правових знань для учнів 9-10-х класів за участі методиста методичного центру управління освіти Слащової М.В., фахівця ЦСССДМ Київського району Шкловської О.В.
12 груд. 2013

Вітаємо!

Вітаємо Гіль Марину, ученицю 9-А класу, яка 11 грудня 2013 року посіла ІІІ місце у фіналі районного конкурсу "Київський - має талант".
11 груд. 2013

Вітаємо переможців!

Вітаємо Бурцеву Єлизавету, яка посіла ІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з історії (учитель Голосенко Т.А.).
11 груд. 2013

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури!

Вітаємо Бурцеву Єлизавету (ученицю 8-А класу), яка посіла ІІ місце в олімпіаді (учитель Гельфенбейн Ж.Я.), Падалко Євгенію (ученицю 9-А класу, учитель Гельфенбейн Ж.Я.), Несміяна Дмитра (учня 9-Б класу, учитель Попова Л.І.), Войкіну Марію (ученицю 11-А класу, учитель Євлахова Г.В.), які посіли ІІІ місця в олімпіаді.
6 груд. 2013

Свято, присвячене Збройним силам України!

Сьогодні у школі пройшло свято, присвячене Збройним силам України! На святковій лінійці учні 1-6-х класів читали вірші, учні 10-А та 11-А класів показали військовий парад.