4 бер. 2024

До уваги випускників!

Реєстрація для участі в мультипредметному тесті 2024
3 бер. 2024

ОНЛАЙН-КУРС ДЛЯ ОСВІТЯН «ЦИФРОВІ НАВИЧКИ ДЛЯ ОСВІТИ З GOOGLE»

Запрошуємо вчителів, викладачів закладів передвищої і вищої освіти та всіх охочих освітян пройти курс «Цифрові навички для освіти з Google». Навчання організовано компанією «Google» у співпраці з Міністерством освіти і науки України.
2 бер. 2024

Вебінар до Дня обізнаності про самоушкодження.

Заступник директора Слинько Д.О. взяв участь у вебінарі до Дня обізнаності про самоушкодження "Виклики для психічного здоров'я підлітків в умовах війни. Самоушкодження серед дітей."
1 бер. 2024

До уваги випускників, батьків та учителів!

ДОДАТКОВІ ТРЕНУВАЛЬНІ ТЕСТИ НМТ-2024
29 лют. 2024

5-7 класи на запланованій конференції

5-7 класи на запланованій конференції. Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району
29 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників, прийом документів до 1 класу на 2024/2025 навчальний рік буде розпочато 08 квітня 2024 року.
28 лют. 2024

Конкурс для педагогів "STEM-урок з фінансової грамотності"

27 лют. 2024

Про навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив», що відбудеться 5 березня 2024 року.
26 лют. 2024

26.02 учениця 10-Б кл.Семенець Д. прийняла участь у тестуванні на рівень володіння української мови у рамках всеукраїнського конкурсу до Міжнародного дня рідної мови.

26 лют. 2024

Учитель 1-А класу Теренко О.А. провела виховну годину до Дня народження Лесі Українки