23 квіт. 2024

Вітаємо переможців!

З 17 по 21 квітня в місті Копер, Словенія проходив Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. 3 учні нашого ліцею брали участь в цих змаганнях.
22 квіт. 2024

Здобувачі освіти ліцею №100 приєдналися до конференції щодо Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу (26.04).

Здобувачі освіти ліцею №100 (учні 10-б класу - СЕМЕНЕЦЬ Д., СИРОТЮК В., САХНО К., ГРИГОР'ЄВ К., учні 11-Б класу, а також Роценко Ірина та Богданова Каміла, учні 8-А класу) разом зі своїми класними керівниками приєдналися до конференції щодо Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу (26.04).
22 квіт. 2024

Всесвітній день Землі у 5-А та 6-б класах провела Залозна С.П.

Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. провела класну годину у 5-А та 6-Б класах щодо Всесвітнього дня Землі
21 квіт. 2024

Конференція щодо Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу.

Здобувачі освіти ліцею №100 (учні 10-б класу - СЕМЕНЕЦЬ Д., СИРОТЮК В., САХНО К., ГРИГОР'ЄВ К., учні 11-Б класу, а також Роценко Ірина та Богданова Каміла, учні 8-А класу) разом зі своїми класними керівниками приєдналися до конференції щодо Міжнародного дня пам'яті про Чорнобильську катастрофу ( 26.04).
20 квіт. 2024

Батьки ліцею № 100 взяли участь у засіданні батьківського клубу "Скарбничка мудрості"

19 квіт. 2024

Здобувачи освіти ХЛ №100 (учениця 9-А класу Залозна Даша та учениця 11-А класу Станішевська Сніжана) взяли участь у занятті районної школи "Лідер"

Здобувачи освіти ХЛ №100 взяли участь у занятті районної школи "Лідер"
18 квіт. 2024

XVІІ Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Мої права-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти взяти учать у XVІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.
17 квіт. 2024

Освітній серіал «Як взаємодіяти з дітьми під час війни»

16 квіт. 2024

День відкритих дверей ХНАДУ, кафедра іноземних мов

Кафедра іноземних мов Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (ХНАДУ) запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати онлайн-захід, присвячений Дню відкритих дверей кафедри
15 квіт. 2024

НАВИЧКИ МАРКЕТИНГУ: СТАРШОКЛАСНИКАМ ПРОПОНУЮТЬ УЗЯТИ УЧАСТЬ У ШКІЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ ІЗ МАРКЕТИНГУ

ІТ STEP Університет запрошує школярів на шкільні змагання з маркетингу. Захід спрямований на розвиток маркетингових компетентностей серед старшокласників.