8 трав. 2024

Класний керівник 1-а класу Теренко О.А. провела виховну годину до Дня пам'яті та примирення

8 трав. 2024

Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. провела виховну годину щодо Дня пам'яті та примирення

Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. провела виховну годину, на якої розповідала, що у цей день українці разом з усім цивілізованим світом вшановують тих, хто боровся з нацизмом та переміг його у Другій світовій війні. Зараз українці третій рік поспіль сповна відчувають на собі всі жахіття війни, які раніше асоціювалися з Другою світовою. Ми повинні докласти максимум зусиль, щоб здолати рашизм, та більше не допустити війни.
7 трав. 2024

До уваги випускників 11-х класів!

НМТ-2024
6 трав. 2024

Учні 2-а класу зустрілися у районній бібліотеці на святкування Великодня.

6 травня учні 2-а класу зустрілися у районній бібліотеці на святкування Великодня. Вони дізналися цікаві факти про традиції святкування Пасхи в Україні, самі взяли участь у веселих великодніх іграх, а також поласували смачними пасочкамм
6 трав. 2024

Великодень у 1-А класі

Учні 1-А класу на уроках Мистецтва познайомилися з Великодніми писанками: візерунками, символами, значенням. Створили писанки із прадавніми візерунками. Заспівали Великодніх пісень.
5 трав. 2024

Щодо Великодня робітники ліцею №100 зробили паски

5 трав. 2024

Вчитель молодших класів Полєхіна О.М. провела виховну годину до Великодня, 3-А клас. Дити зробили поробки
4 трав. 2024

Конкурс фоторобіт "Київський район очима юних".

Учні 8-А класу представляють наш ліцей на районному конкурсі фоторобіт "Київський район очима юних".
3 трав. 2024

Звіт директора

05 червня о 15.00 відбудеться звітування директора ліцею, Ткач В.В., перед громадскістю.
2 трав. 2024

Організаційна он-лайн зустрич з учасниками проєкту «Двіжимба»

Водолажченко Н. і., методист центру освітніх технологій , запросила Ірину Юріївну Загурську, фахівця 27-ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Харківській області та провела організаційну онлайн зустрич з учасниками проєкту «Двіжимба» . Класний керівник 6-Б класу Залозна С.П. взяля участь у уроці зі своєю командою юних рятувльників "Вогник"