2 трав. 2024

Учні 9-А класу 02 травня 2024 року взяли участь у комунікативному тренінгу «Робота з негативними переживаннями: звільняємося від образ».

Про найважливіші події у сфері якості освіти у квітні 2024 року

2 трав. 2024

До уваги випускників 11-х класів!

НМТ-2024: календар проведення
1 трав. 2024

Вітаємо!

Вітаємо, Фоміну Марію, ученицю 11-Б класу.
30 квіт. 2024

Здобувачи освіти 5-7 класів ліцею №100 взяли участь у он-лайн занятті зі шкільним офіцером поліції

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району
30 квіт. 2024

Акція "Привітай захисника із святом"

Учні початкових класів ліцею №100 узяли участь в уже традиційній акції до Великодня "Привітай захисника із святом"
29 квіт. 2024

Вітаємо переможців районного місячника науки та мистецтва у 2023/2024 навчальному році!!!

28 квіт. 2024

"Kahoot-вікторина". Д.Семінець взяла участь у вікторині і показала дуже гарний результат

27 квіт. 2024

ВЕБІНАР «ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

ВЕБІНАР «ІНТЕГРОВАНЕ НАВЧАННЯ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ З ДОСВІДУ РОБОТИ ПІЛОТНОГО ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»
26 квіт. 2024

Вчитель молодших класів Степанова О.В. провела виховну годину "День памʼяті Чорнобильської трагедії", 4-Б клас.