2 жовт. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти!

Шановні педагоги Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка!
26 вер. 2020

"Урок здоров'я "Ти все можеш!"

25 серпня 2020 року до нашого закладу завітали друзі. Харківська танцювальна школа "All stars" для учнів6-7-х класів провела урок здоров'я "Ти все можеш!".
23 вер. 2020

Міжнародний день миру!

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. У закладі навчальний день розпочався з того, що всі мали можливість слухати пісні, присвячені миру. Зі шкільного подвір’я учні мали можливість бачити у вікнах школи голубів, які є символом миру.
15 вер. 2020

Всеукраїнський день фізичної культури та спорту!

7 вересня 2020 року в школі пройшов Олійпійський урок на тему "Знайомство з легкою атлетикою".
9 вер. 2020

Підручники від видавництва "Ранок"!

У серпні та на початку вересня школа отримала від видавництва "Ранок" підручники для учнів 3, 7-х класів, букварі для першокласників.
4 вер. 2020

Портал електронних сервісів міста Харкова!

Шановні батьки! Доводимо до Вашого відома алгоритм отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім’ї через вебсайт «Портал електронних сервісів міста Харкова».
1 вер. 2020

Свято Першого дзвоника!

Сьогодні у школі пролунав Перший дзвоник. Для учнів були проведені святкові заходи за спеціальними правилами.
1 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року!

Дорогі учні, шановні батьки та педагоги Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка!
28 серп. 2020

Канали направлення до Управління освіти повідомлень про корупційні правопорушення

Відомості про канали направлення до Управління освіти повідомлень про корупційні правопорушення:
27 серп. 2020

Адаптивний карантин подовжено до 31 жовтня!

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив сьогодні, 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.