26 серп. 2020

Протиепідемічні заходи на період карантину у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (СOVID-19)!

У зв’язку з оновленням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та після селекторних нарад з освітянами МОЗ внесло корективи щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти під час навчального року. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу 25 серпня.
26 серп. 2020

Вебсайт «Портал електронних сервісів міста Харкова»!

Шановні батьки! Доводимо до вашого відома алгоритм отримання фізичними особами довідки про реєстрацію місця проживання особи або довідки про склад сім’ї через вебсайт «Портал електронних сервісів міста Харкова».
24 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України!

Шановні батьки та педагоги, дорогі діти Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 100 ім. А.С.Макаренка!
19 серп. 2020

Поставка комп'ютеризованих робочих місць для вчителів НУШ!

18 серпня 2020 року вчителі перших класів Нової української школи отримали комп'ютеризовані робочі місця.
17 серп. 2020

Профілактичний медичний огляд після літніх канікул!

З 25.08.2020 по 31.08.2020 відбудеться профілактичний медичний огляд дітей після літніх канікул за графіком.
10 серп. 2020

Рекомендації МОЗ України щодо початку 2020/2021 навчального року!

Головний державний санітарний лікар України затвердив Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
30 лип. 2020

Відбулося урочисте вручення документів про освіту

Вручення документів про освіту
24 лип. 2020

Адаптивний карантин продовжено до 31 серпня!

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.
17 лип. 2020

Вручення документів випускникам

30 липня 2020 року о 9.30 відбудеться урочисте вручення документів випускникам 2020 року.
10 лип. 2020

Ранкова зарядка з професіоналами