2 лип. 2020

Пільговий проїзд для учнів!

Відповідно до Рішення 36 сесії 7 скликання Харківської міської ради Харківської області право пільгового проїзду для учнів закладів загальної середньої освіти міста Харкова за електронним квитком для пільгового проїзду в метрополітені, трамваї, тролейбусі в м.Харкові втсановлено на весь календарний рік.
26 черв. 2020

Школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року!

Шановні батьки, учні. Доводимо до Вашого відома, що школярі міста Харкова можуть користуватися правом пільгового проїзду в міському електротранспорті протягом всього року.
23 черв. 2020

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА, вони можуть пройти її за власним бажанням!

Учнів шкіл, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням.
17 черв. 2020

Подовження адаптивного карантину!

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров'я щодо подовження адаптивного карантину до 31 липня 2020 року.
15 черв. 2020

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Продовжується прийом заяв до 1-х класів 2020/2021 навчального року, який триватиме до 25.06 2020.
13 черв. 2020

Пробне ЗНО: не йди до пункту проведення - пройди його вдома!

Повідомлення Українського центру оцінювання якості освіти: "Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пунктів тестування. Учора пізно ввечері на сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня. Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок.
9 черв. 2020

Щодо попередження нещасних випадків на воді та з профілактики травматизму!

Класні керівники розмістили в онлайн групах класу правила поведінки на воді та правила з профілактики з профілактики травматизму.
5 черв. 2020

Звітування директора школи перед громадськістю!

04.06.2020 відбулася онлайн конференція - звіт директора щодо роботи школи в 2019/2020 навчальному році.
3 черв. 2020

Звітування директора школи перед громадськістю!

Нагадуємо, що 04 червня 2020 року о 15.00 відбудеться онлайн звітування директора школи перед громадськістю.
3 черв. 2020

Батьківські збори в 11-А класі!

09 червня 2020 року о 16.00 відбудуться батьківські збори в 11-А класі.