15 трав. 2020

Дистанційне навчання в початковій школі!

Учителі початкових класів школи № 100 успішно працюють на платформах ZOOM, Class room, а також вайбер, ютюб.
13 трав. 2020

Харківський національний медичний університет запрошує вступників на День відкритих дверей

Харківський національний медичний університет запрошує вступників, школярів та всіх бажаючих на День відкритих дверей, який відбудеться online 19 травня 2020 року о 15.00.
9 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги!

Уважаемые сотрудники и родители Харьковской общеобразовательной школы № 100 имени А.С.Макаренко! Дорогие ученики!
8 трав. 2020

Онлайн нарада при директорові!

08 травня 2020 року о 15.00 відбулася онлайн нарада при директорові.
6 трав. 2020

Дистанційне навчання!

В освітньому закладі триває дистанційне навчання учнів.
5 трав. 2020

Продовження строків загальнонаціонального карантину в Україні!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
4 трав. 2020

Звітування директора школи перед громадськістю!

04 червня 2020 року о 15.00 відбудеться звітування директора школи перед громадськістю.
3 трав. 2020

З нагоди святкування 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні

Естафета памяті «Ми нащадки переможців! Памятаємо! Пишаємося!» Он-лайн фестиваль «Подвигу немає забуття».
3 трав. 2020

Вітаємо переможця!

Вітаємо Мігуру Анну, ученицю 7-А класу, яка посіла ІІ місце в онлайн конкурсі - гри "Ерудит".
28 квіт. 2020

Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для школярів 1-4 класів!

28 квітня Всеукраїнська школа онлайн розпочала трансляцію уроків для школярів 1-4 класів. Уроки транслюватимуться на YouTube МОН та ще 4-х телеканалах.